ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ FOOTBALL LEAGUE 2017-2018

FOOTBALL LEAGUE

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΑΟΧ Κισσαμικός - ΑΕ Καραϊσκάκης

Εργοτέλης - Καλλιθέα

Αχαρναϊκός - Απόλλων Λάρισας

Παναχαϊκή - Τρίκαλα

Βέροια - Απόλλων Πόντου

Άρης - Αιγινιακός

Σπάρτη - Παναιγιάλειος

Δόξα Δράμας - Αναγέννηση Καρδίτσας

Πανσερραϊκός - ΟΦΗ

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Εργοτέλης - ΑΟΧ Κισσαμικός

ΑΕ Καραϊσκάκης - Αχαρναϊκός

Καλλιθέα - Παναχαϊκή

Απόλλων Λάρισας - Βέροια

ΑΟ Τρίκαλα - Άρης

Απόλλων Πόντου - Σπάρτη

Αιγινιακός - Δόξα Δράμας

Παναιγιάλειος - Πανσερραϊκός

Αναγέννηση Καρδίτσας - ΟΦΗ

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΑΟΧ Κισσαμικός - Αχαρναϊκός

Παναχαϊκή - Εργοτέλης

Βέροια - ΑΕ Καραϊσκάκης

Άρης - Καλλιθέα

Σπάρτη - Απόλλων Λάρισας

Δόξα Δράμας - ΑΟ Τρίκαλα

Πανσερραϊκός - Απόλλων Πόντου

ΟΦΗ - Αιγινιακός

Αναγέννηση Καρδίτσας - Παναιγιάλειος

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

Παναχαϊκή - ΑΟΧ Κισσαμικός

Αχαρναϊκός - Βέροια

Εργοτέλης - Άρης

ΑΕ Καραϊσκάκης - Σπάρτη

Καλλιθέα - Δόξα Δράμας

Απόλλων Λάρισας - Πανσερραϊκός

Τρίκαλα - ΟΦΗ

Απόλλων Πόντου - Αναγέννηση Καρδίτσας

Αιγινιακός - Παναιγιάλειος

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΟΧ Κισσαμικός - Βέροια

Άρης - Παναχαϊκή

Σπάρτη - Αχαρναϊκός

Δόξα Δράμας - Εργοτέλης

Πανσερραϊκός - ΑΕ Καραϊσκάκης

ΟΦΗ - Καλλιθέα

Αναγέννηση Καρδίτσας - Απόλλων Λάρισας

Παναιγιάλειος - ΑΟ Τρίκαλα

Αιγινιακός - Απόλλων Πόντου

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

Άρης - ΑΟΧ Κισσαμικός

Βέροια - Σπάρτη

Παναχαϊκή - Δόξα Δράμας

Αχαρναϊκός - Πανσερραϊκός

Εργοτέλης - ΟΦΗ

ΑΕ Καραϊσκάκης - Αναγέννηση Καρδίτσας

Καλλιθέα - Παναιγιάλειος

Απόλλων Λάρισας - Αιγινιακός

Τρίκαλα - Απόλλων Πόντου

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΑΟΧ Κισσαμικός – Σπάρτη

Δόξα Δράμας – Άρης

Πανσερραϊκός – Βέροια

ΟΦΗ – Παναχαϊκή

Αναγέννηση Καρδίτσας – Αχαρναϊκός

Παναιγιάλειος – Εργοτέλης

Αιγινιακός – Α.Ε. Καραϊσκάκης

Απόλλων Καλαμαριάς – Καλλιθέα

ΑΟ Τρίκαλα – Απόλλων Λάρισας

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

Δόξα Δράμας – ΑΟΧ Κισσαμικός

Σπάρτη – Πανσερραϊκός

Άρης – ΟΦΗ

Βέροια – Αναγέννηση Καρδίτσας

Παναχαϊκή – Παναιγιάλειος

Αχαρναϊκός – Αιγινιακός

Εργοτέλης – Απόλλων Καλαμαριάς

Α.Ε. Καραϊσκάκης – ΑΟ Τρίκαλα

Καλλιθέα – Απόλλων Λάρισας

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΑΟΧ Κισσαμικός – Πανσερραϊκός

ΟΦΗ – Δόξα Δράμας

Αναγέννηση Καρδίτσας – Σπάρτη

Παναιγιάλειος – Άρης

Αιγινιακός – Βέροια

Απόλλων Καλαμαριάς – Παναχαϊκή

ΑΟ Τρίκαλα – Αχαρναϊκός

Απόλλων Λάρισας – Εργοτέλης

Καλλιθέα – Α.Ε. Καραϊσκάκης

10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΟΦΗ - ΑΟΧ Κισσαμικός

Πανσερραϊκός - Αναγέννηση Καρδίτσας

Δόξα Δράμας - Παναιγιάλειος

Σπάρτη - Αιγινιακός

Άρης - Απόλλων Πόντου

Βέροια - ΑΟ Τρίκαλα

Παναχαϊκή - Απόλλων Λάρισας

Αχαρναϊκός - Καλλιθέα

ΑΕ Καραϊσκάκης - Εργοτέλης

11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΑΟΧ Κισσαμικός - Αναγέννηση Καρδίτσας

Παναιγιάλειος - ΟΦΗ

Αιγινιακός - Πανσερραϊκός

Απόλλων Πόντου - Δόξα Δράμας

ΑΟ Τρίκαλα - Σπάρτη

Απόλλων Λάρισας - Άρης

Καλλιθέα - Βέροια

ΑΕ Καραϊσκάκης - Παναχαϊκή

Εργοτέλης - Αχαρναϊκός

12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

Παναιγιάλειος - ΑΟΧ Κισσαμικός

Αναγέννηση Καρδίτσας - Αιγινιακός

ΟΦΗ - Απόλλων Πόντου

Πανσερραϊκός - ΑΟ Τρίκαλα

Δόξα Δράμας - Απόλλων Λάρισας

Σπάρτη - Καλλιθέα

Άρης - ΑΕ Καραϊσκάκης

Βέροια - Εργοτέλης

Αχαρναϊκός - Παναχαϊκή

13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΑΟΧ Κισσαμικός - Αιγινιακός

Απόλλων Πόντου - Παναιγιάλειος

ΑΟ Τρίκαλα - Αναγέννηση Καρδίτσας

Απόλλων Λάρισας - ΟΦΗ

Καλλιθέα - Πανσερραϊκός

ΑΕ Καραϊσκάκης - Δόξα Δράμας

Εργοτέλης - Σπάρτη

Αχαρναϊκός - Άρης

Παναχαϊκή - Βέροια

14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Απόλλων Πόντου - ΑΟΧ Κισσαμικός

Αιγινιακός - ΑΟ Τρίκαλα

Παναιγιάλειος - Απόλλων Λάρισας

Αναγέννηση Καρδίτσας - Καλλιθέα

ΟΦΗ - ΑΕ Καραϊσκάκης

Πανσερραϊκός - Εργοτέλης

Δόξα Δράμας - Αχαρναϊκός

Σπάρτη - Παναχαϊκή

Βέροια - Άρης

15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΑΟΧ Κισσαμικός - ΑΟ Τρίκαλα

Απόλλων Λάρισας - Απόλλων Πόντου

Καλλιθέα - Αιγινιακός

ΑΕ Καραϊσκάκης - Παναιγιάλειος

Εργοτέλης - Αναγέννηση Καρδίτσας

Αχαρναϊκός  - ΟΦΗ

Παναχαϊκή - Πανσερραϊκός

Βέροια - Δόξα Δράμας

Άρης - Σπάρτη

16Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

Απόλλων Λάρισας - ΑΟΧ Κισσαμικός

ΑΟ Τρίκαλα - Καλλιθέα

Απόλλων Πόντου - ΑΕ Καραϊσκάκης

Αιγινιακός - Εργοτέλης

Παναιγιάλειος - Αχαρναϊκός

Αναγέννηση Καρδίτσας - Παναχαϊκή

ΟΦΗ - Βέροια

Πανσερραϊκός - Άρης

Σπάρτη - Δόξα Δράμας

17Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟΧ Κισσαμικός - Καλλιθέα

ΑΕ Καραϊσκάκης - Απόλλων Λάρισας

Εργοτέλης - ΑΟ Τρίκαλα

Αχαρναϊκός - Απόλλων Πόντου

Παναχαϊκή - Αιγινιακός

Βέροια - Παναιγιάλειος

Άρης - Αναγέννηση Καρδίτσας

Σπάρτη - ΟΦΗ

Δόξα Δράμας - Πανσερραϊκός

18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΑΕ Καραϊσκάκης - ΑΟΧ Κισσαμικός

Καλλιθέα - Εργοτέλης

Απόλλων Λάρισας - Αχαρναϊκός

Τρίκαλα - Παναχαϊκή

Απόλλων Πόντου - Βέροια

Αιγινιακός - Άρης

Παναιγειάλειος - Σπάρτη

Αναγέννηση Καρδίτσας - Δόξα Δράμας

ΟΦΗ - Πανσερραϊκός

19Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟΧ Κισσαμικός - Εργοτέλης

Αχαρναϊκός - ΑΕ Καραϊσκάκης

Παναχαϊκή - Καλλιθέα

Βέροια - Απόλλων Λάρισας

Άρης - ΑΟ Τρίκαλα

Σπάρτη - Απόλλων Πόντου

Δόξα Δράμας - Αιγινιακός

Πανσερραϊκός - Παναιγιάλειος

ΟΦΗ - Αναγέννηση Καρδίτσας

20Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

Αχαρναϊκός - ΑΟΧ Κισσαμικός

Εργοτέλης - Παναχαϊκή

ΑΕ Καραϊσκάκης - Βέροια

Καλλιθέα - Άρης

Απόλλων Λάρισας - Σπάρτη

ΑΟ Τρίκαλα - Δόξα Δράμας

Απόλλων Πόντου - Πανσερραϊκός

Αιγινιακός - ΟΦΗ

Παναιγιάλειος - Αναγέννηση Καρδίτσας

21Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΑΟΧ Κισσαμικός - Παναχαϊκή

Βέροια - Αχαρναϊκός

Άρης - Εργοτέλης

Σπάρτη - ΑΕ Καραϊσκάκης

Δόξα Δράμας - Καλλιθέα

Πανσερραϊκός - Απόλλων Λάρισας

ΟΦΗ - Τρίκαλα

Αναγέννηση Καρδίτσας - Απόλλων Πόντου

Παναιγιάλειος - Αιγινιακός

22Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

Βέροια - ΑΟΧ Κισσαμικός

Παναχαϊκή - Άρης

Αχαρναϊκός - Σπάρτη

Εργοτέλης - Δόξα Δράμας

ΑΕ Καραϊσκάκης - Πανσερραϊκός

Καλλιθέα - ΟΦΗ

Απόλλων Λάρισας - Αναγέννηση Καρδίτσας

ΑΟ Τρίκαλα - Παναιγιάλειος

Απόλλων Πόντου - Αιγινιακός

23Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΑΟΧ Κισσαμικός - Άρης

Σπάρτη - Βέροια

Δόξα Δράμας - Παναχαϊκή

Πανσερραϊκός - Αχαρναϊκός

ΟΦΗ - Εργοτέλης

Αναγέννηση Καρδίτσας - ΑΕ Καραϊσκάκης

Παναγειάλειος - Καλλιθέα

Αιγινιακός - Απόλλων Λάρισας;

Απόλλων Πόντου - Τρίκαλα

24Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σπάρτη - ΑΟΧ Κισσαμικός

Άρης - Δόξα Δράμας

Βέροια - Πανσερραϊκός

Παναχαϊκή - ΟΦΗ

Αχαρναϊκός - Αναγέννηση Καρδίτσας

Εργοτέλης - Παναιγιάλειος

ΑΕ Καραϊσκάκης - Αιγινιακός

Καλλιθέα - Απόλλων Πόντου

Απόλλων Λάρισας - ΑΟ Τρίκαλα

25Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΑΟΧ Κισσαμικός - Δόξα Δράμας

Πανσερραϊκός - Σπάρτη

ΟΦΗ - Άρης

Αναγέννηση Καρδίτσας - Βέροια

Παναιγιάλειος - Παναχαϊκή

Αιγινιακός - Αχαρναϊκός

Απόλλων Πόντου - Εργοτέλης

ΑΟ Τρίκαλα - ΑΕ Καραϊσκάκης

Απόλλων Λάρισας - Καλλιθέα

26Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

Πανσερραϊκός - ΑΟΧ Κισσαμικός

Δόξα Δράμας - ΟΦΗ

Σπάρτη - Αναγέννηση Καρδίτσας 

Άρης - Παναιγιάλειος

Βέροια - Αιγινιακός

Παναχαϊκή - Απόλλων Πόντου

Αχαρναϊκός - ΑΟ Τρίκαλα

Εργοτέλης - Απόλλων Λάρισας

ΑΕ Καραϊσκάκης - Καλλιθέα

27Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΑΟΧ Κισσαμικός - ΟΦΗ

Αναγέννηση Καρδίτσας - Πανσερραϊκός

Παναιγιάλειος - Δόξα Δράμας

Αιγινιακός - Σπάρτη

Απόλλων Πόντου - Άρης

ΑΟ Τρίκαλα - Βέροια

Απόλλων Λάρισας - Παναχαϊκή

Καλλιθέα - Αχαρναϊκός

Εργοτέλης - ΑΕ Καραϊσκάκης

 

28Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

Αναγέννηση Καρδίτσας - ΑΟΧ Κισσαμικός

ΟΦΗ - Παναγιάλειος

Πανσερραϊκός - Αιγινιακός

Δόξα Δράμας - Απόλλων Πόντου

Σπάρτη - ΑΟ Τρίκαλα

Άρης - Απόλλων Λάρισας

Βέροια - Καλλιθέα

Παναχαϊκή - ΑΕ Καραϊσκάκης

Αχαρναϊκός - Εργοτέλης

29Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΑΟΧ Κισσαμικός - Παναιγιάλειος 

Αιγινιακός - Αναγέννηση Καρδίτσας

Απόλλων Πόντου - ΟΦΗ

ΑΟ Τρίκαλα - Πανσερραϊκός

Απόλλων Λάρισας - Δόξα Δράμας

Καλλιθέα - Σπάρτη 

ΑΕ Καραϊσκάκης - Άρης

Εργοτέλης - Βέροια

Παναχαϊκή - Αχαρναϊκός

30Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

Αιγινιακός - ΑΟΧ Κισσαμικός

Παναιγιάλειος - Απόλλων Πόντου

Αναγέννηση Καρδίτσας - ΑΟ Τρίκαλα

ΟΦΗ - Απόλλων Λάρισας

Πανσερραϊκός - Καλλιθέα

Δόξα Δράμας - ΑΕ Καραϊσκάκης

Σπάρτη - Εργοτέλης

Άρης - Αχαρναϊκός

Βέροια - Παναχαϊκή

31Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΑΟΧ Κισσαμικός - Απόλλων Πόντου

ΑΟ Τρίκαλα - Αιγινιακός

Απόλλων Λάρισας - Παναιγιάλειος

Καλλιθέα - Αναγέννηση Καρδίτσας

ΑΕ Καραϊσκάκης - ΟΦΗ

Εργοτέλης - Πανσερραϊκός

Αχαρναϊκός - Δόξα Δράμας 

Παναχαϊκή - Σπάρτη

Άρης - Βέροια

32Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ Τρίκαλα - ΑΟΧ Κισσαμικός

Απόλλων Πόντου - Απόλλων Λάρισας

Αιγινιακός - Καλλιθέα

Παναιγιάλειος - ΑΕ Καραϊσκάκης

Αναγέννηση Καρδίτσας - Εργοτέλης

ΟΦΗ - Αχαρναϊκός

Πανσερραϊκός - Παναχαϊκή

Δόξα Δράμας - Βέροια

Σπάρτη - Άρης

33Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟΧ Κισσαμικός - Απόλλων Λάρισας

Καλλιθέα - ΑΟ Τρίκαλα

ΑΕ Καραϊσκάκης - Απόλλων Πόντου

Εργοτέλης - Αιγινιακός

Αχαρναϊκός - Παναιγιάλειος 

Παναχαϊκή - Αναγέννηση Καρδίτσας

Βέροια - ΟΦΗ

Άρης - Πανσερραϊκός

Δόξα Δράμας - Σπάρτη

34Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

Καλλιθέα - ΑΟΧ Κισσαμικός

Απόλλων Λάρισας - ΑΕ Καραϊσκάκης

ΑΟ Τρίκαλα - Εργοτέλης

Απόλλων Πόντου - Αχαρναϊκός

Αιγινιακός - Παναχαϊκή

Παναιγιάλειος - Βέροια

Αναγέννηση Καρδίτσας - Άρης

ΟΦΗ - Σπάρτη

Πανσερραϊκός - Δόξα Δράμας

FOOTBALL LEAGUE LOGO 2