FOOTBALL LEAGUE

 

1η αγωνιστική 18η

Απόλλων Σμύρνης – Καλλιθέα

AE Σπάρτη – Πανθρακικός

Παναιγιάλειος – Χανιά

Αναγέννηση Καρδίτσας – Άρης

Αγροτικός – Τρίκαλα

Αιγινιακός – Λαμία

Πανσερραϊκός – Πανελευσινιακός

Κισσαμικός – ΟΦΗ

Αχαρναϊκός – Καλλονή

                        

2η αγωνιστική 19η

AE Σπάρτη – Απόλλων Σμύρνης

Καλλιθέα – Παναιγιάλειος

Πανθρακικός – Αναγέννηση Καρδίτσας

Χανιά – Αγροτικός Αστέρας

Άρης – Αιγινιακός

Τρίκαλα – Πανσερραϊκός

Λαμία – Κισσαμικός

Πανελευσινιακός – Αχαρναϊκός

ΟΦΗ – Καλλονή

 

3η αγωνιστική 20ή

Απόλλων Σμύρνης – Παναιγιάλειος

Αναγέννηση Καρδίτσας- AE Σπάρτη

Αγροτικός Αστέρας – Καλλιθέα

Αιγινιακός – Πανθρακικός

Πανσερραϊκός – Χανιά

Κισσαμικός – Άρης

Αχαρναϊκός – Τρίκαλα

Καλλονή – Λαμία

ΟΦΗ – Πανελευσινιακός

 

4η αγωνιστική 21η

Αναγέννηση Καρδίτσας – Απόλλων Σμύρνης

Παναιγιάλειος – Αγροτικός Αστέρας

AE Σπάρτη – Αιγινιακός

Καλλιθέα – Πανσερραϊκός

Πανθρακικός – Κισσαμικός

Χανιά – Αχαρναϊκός

Άρης – Καλλονή

Τρίκαλα – ΟΦΗ

Λαμία – Πανσερραϊκός

 

5η αγωνιστική 22η

Απόλλων Σμύρνης – Αγροτικός Αστέρας

Αιγινιακός – Αναγέννηση Καρδίτσας

Πανσερραϊκός – Παναιγιάλειος

Κισσαμικός – AE Σπάρτη

Αχαρναϊκός – Καλλιθέα

Καλλονή – Πανθρακικός

ΟΦΗ – Χανιά

Πανελευσινιακός – Άρης

Λαμία – Τρίκαλα

 

6η αγωνιστική 23η

Αιγινιακός- Απόλλων Σμύρνης

Αγροτικός Αστέρας-Πανσερραϊκός

Αν. Καρδίτσας -Κισσαμικός

Παναιγιάλειος-Αχαρναϊκός

AE Σπάρτη-Καλλονή

Καλλιθέα-ΟΦΗ

Πανθρακικός-Πανελευσινιακός

ΑΟ Χανιά-Λαμία

Άρης-ΑΟ Τρίκαλα

 

7η αγωνιστική 24η

Απόλλων Σμύρνης-Πανσερραϊκός

Κισσαμικός-Αιγινιακός

Αχαρναϊκός-Αγροτικός Αστέρας

Καλλονή-Αν. Καρδίτσας

ΟΦΗ-Παναιγιάλειος

Πανελευσινιακός-AE Σπάρτη

Λαμία-Καλλιθέα

ΑΟ Τρίκαλα-Πανθρακικός

Άρης -ΑΟ Χανιά

 

8η αγωνιστική 25η

Κισσαμικός-Απόλλων Σμύρνης

Πανσερραϊκός-Αχαρναϊκός

Αιγινιακός-Καλλονή

Αγροτικός Αστέρας -ΟΦΗ

Αν. Καρδίτσας-Πανελευσινιακός

Παναιγιάλειος-Λαμία

AE Σπάρτη-ΑΟ Τρίκαλα

Καλλιθέα -Άρης

Πανθρακικός -ΑΟ Χανιά

                     

9η αγωνιστική 26η

Απόλλων Σμύρνης-Αχαρναϊκός

Καλλονή-Κισσαμικός

ΟΦΗ –Πανσερραϊκός

Πανελευσινιακός-Αιγινιακός

Λαμία-Αγροτικός Αστέρας

ΑΟ Τρίκαλα-Αν. Καρδίτσας

Άρης -Παναιγιάλειος

ΑΟ Χανιά-AE Σπάρτη

Πανθρακικός -Καλλιθέα

 

10η αγωνιστική 27η

Καλλονή -Απόλλων Σμύρνης

Αχαρναϊκός-ΟΦΗ

Κισσαμικός-Πανελευσινιακός

Πανσερραϊκός -Λαμία

Αιγινιακός-ΑΟ Τρίκαλα

Αγροτικός Αστέρας -Άρης

Αν. Καρδίτσας -ΑΟ Χανιά

Παναιγιάλειος-Πανθρακικός

Καλλιθέα-AE Σπάρτη

 

11η αγωνιστική 28η

Aπόλλων Σμύρνης-ΟΦΗ

Πανελευσινιακός-Καλλονή

Λαμία-Αχαρναϊκός

ΑΟ Τρίκαλα-Κισσαμικός

Άρης-Πανσερραϊκός

ΑΟ Χανιά-Αιγινιακός

Πανθρακικός-Αγροτικός Αστέρας

Καλλιθέα-Αν. Καρδίτσας

AE Σπάρτη-Παναιγιάλειος

 

12η αγωνιστική 29η

Πανελευσινιακός-Απόλλων Σμύρνης

ΟΦΗ Λαμία

Καλλονή-ΑΟ Τρίκαλα

Αχαρναϊκός-Άρης

Κισσαμικός-ΑΟ Χανιά

Πανσερραϊκός-Πανθρακικός

Αιγινιακός-Καλλιθέα

Αγροτικός Αστέρας-AE Σπάρτη

Παναιγιάλειος-Αν. Καρδίτσας

 

13η αγωνιστική 30ή

Απόλλων Σμύρνης-Λαμία

ΑΟ Τρίκαλα-Πανελευσινιακός

Άρης-ΟΦΗ

ΑΟ Χανιά-Καλλονή

Πανθρακικός-Αχαρναϊκός

Καλλιθέα -Κισσαμικός

AE Σπάρτη-Πανσερραϊκός

Παναιγιάλειος-Αιγινιακός

Αν. Καρδίτσας-Αγροτικός Αστέρας

 

14η αγωνιστική 31η

ΑΟ Τρίκαλα-Απόλλων Σμύρνης

Λαμία-Άρης

Πανελευσινιακός-ΑΟ Χανιά

ΟΦΗ-Πανθρακικός

Καλλονή-Καλλιθέα

Αχαρναϊκός-AE Σπάρτη

Κισσαμικός-Παναιγιάλειος

Πανσερραϊκός-Αν. Καρδίτσας

Αγροτικός Αστέρας-Αιγινιακός

 

15η αγωνιστική 32η

Απόλλων Σμύρνης- Άρης

ΑΟ Χανιά -ΑΟ Τρίκαλα

Πανθρακικός-Λαμία

Καλλιθέα-Πανελευσινιακός

AE Σπάρτη-ΟΦΗ

Παναιγιάλειος-Καλλονή

Αν. Καρδίτσας-Αχαρναϊκός

Αγροτικός Αστέρας-Κισσαμικός

Αιγινιακός-Πανσερραϊκός

 

16η αγωνιστική 33η

ΑΟ Χανιά-Απόλλων Σμύρνης

Άρης-Πανθρακικός

ΑΟ Τρίκαλα-Καλλιθέα

Λαμία-AE Σπάρτη

Πανελευσινιακός-Παναιγιάλειος

ΟΦΗ-Αν. Καρδίτσας

Καλλονή-Αγροτικός Αστέρας

Αχαρναϊκός-Αιγινιακός

Πανσερραϊκός-Κισσαμικός

 

17η αγωνιστική 34η

Απόλλων Σμύρνης-Πανθρακικός

Καλλιθέα-ΑΟ Χανιά

AE Σπάρτη-Άρης

Παναιγιάλειος-ΑΟ Τρίκαλα

Αν. Καρδίτσας-Λαμία

Αγροτικός Αστέρας-Πανελευσινιακός

Αιγινιακός -ΟΦΗ

Πανσερραϊκός-Καλλονή

Κισσαμικός-Αχαρναϊκός

FOOTBALL LEAGUE LOGO 2